Dinsdagavond 23 augustus heb ik om half 10 in de avond een advertentie gezien op marktplaats.
Meteen hadden wij besloten om te bellen en ja hoor de CX was er nog.
Naar wat vragen te hebben gesteld waren we tot de overeenstemming gekomen om vrijdag 26 augsutus in Helmond bij de eigenaar te gaan kijken.
We werden hartelijk ontvangen door Harry en zijn vrouw (ook zij zijn lid van de CX club).Naar een lekkere bak koffie te hebben gedronken is mijn man buiten gaan kijken en wij vrouwen hebben binnen ff verder gekletst over hoe de auto door hun was aangeschaft.Naar ongeveer 10 minuten zijn ook wij naar buiten gegaan.De auto starte gelijk en kwam omhoog.Wat een mooi geluid om te horen.Optisch kon ik met mijn kritische blik totaal geen dingen ontdekken.Ook mechanisch liep de auto goed.Naar een korte blik op elkaar te hebben geworpen kwam er een besluit.Wij kopen haar.
Zichtbaar verdrietig was de eigenaar en ook zijn vrouw moest menig traan wegpinken.Wat een zorg heeft de dame gekregen van haar vorige eigenaars.Ook ik moest een traan wegslikken om het overduidelijke verdriet van de eigenaar.
We hebben de eigenaar beloofd goed op de dame te passen en er zeer goed voor te zorgen.
En de vraag of wij zo nu en dan eens een foto wilden sturen van de dame.Dus bij deze stel ik jullie mijn nieuwe liefde voor(en dat zegt een vrouw die tot gisteren niet veel op had met CX echter wel met citroen).
Gisteren hebben wij dus een CX 25 Prestige automaat gekocht!!!
Foto’s volgen zo snel mogelijk.
Harry je bent echt een kei thanks voor de goede zorgen die je hebt besteed aan deze dame.
We zullen goed voor haar zorgen!!!




































Totaal aantal Berichten: 17407
Geregistreerd: 15-10-2006
- CX 2400 Super
Gefeliciteerd! Zo’n mooi verhaal maakt wel heel nieuwsgierig naar foto’s…
Doneer, zo blijven we draaien!
Een tip voor de kalender? Een bijdrage voor de voorpagina? Schrijf .(JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit e-mail adres te bekijken)!












































Totaal aantal Berichten: 27945
Geregistreerd: 21-09-2004
- CX 25 GTi Turbo 2
- ID/DS 23 IE Pallas Mécanique
- C5 3.0 V6 HDi Exclusive






















Totaal aantal Berichten: 3762
Geregistreerd: 07-09-2008
- C5 2.0i 16V Ligne Prestige G3
- BX 1.9 GTI
Mooi verhaal! Klinkt als een echte liefhebbersauto. Veel plezier met de Prestige!
C5 2.0i 16V Ligne Prestige 37-PP-RP / BX 1.9 GTI RK-55-NV
Ex: AX 1.1i Harmonie PZ-BL-99 / AX 1.1i Allure LD-LR-40 / ZX 1.8i 16V Audace Break XR-RN-08 / AX 1.4i TZX DH-RP-44 / ZX 1.9D Avantage JV-RH-88 / C5 1.8i 16V Ligne Prestige 54-HK-DJ / C5 2.0i 16V Ligne Prestige BVA 27-JD-FX / Xsara 1.6i 16V VTR Coupe 86-JL-KK / Xsara 1.4i Difference II 23-NX-VJ / XM 3.0i V6 24V Exclusive BVA 74-RFD-3






















Totaal aantal Berichten: 3205
Geregistreerd: 05-04-2008
- ID/DS Dspécial
- CX Prestige automatic
proficiat! maar pas op, prestige’s met automaat zijn uitermate verslavend, je wil nooit nog iets anders! (tenzij ze weer eens nukkig is )
ruimte, luxe en comfort
Succes en ... fotootjes!























Totaal aantal Berichten: 4911
Geregistreerd: 21-04-2005
- C15 GV (Grand Volume)
Ik had al gehoord dat de blauwe dame een waardig leven bij jullie gaat krijgen! Veel plezier ermee!
MB C200CDI daily driver, Yaris Verso
EX: BX(x6), Berlingo, Mondeo, C15(x2), CX(x8), Express, XM break, 900T8, 900i16v, Saab 99, Mégane, R4, C3, Terrano, 306, Visa cabrio, Discovery, Clio, Xantia, C5, ZX, Pajero, 99GL, Landcruiser, Golf SDI, Xsara, Twingo, MB Vito, Passat B5, Freelander, Corsa
RensKorevaar schreef:Gefeliciteerd! Zo’n mooi verhaal maakt wel heel nieuwsgierig naar foto’s…
We hebben foto’s gemaakt van de dame die ik morgen ff erop zal zetten.
Het een en ander zal er nog aan moeten gebeuren.
We gaan eerst eens de balans opmaken wat we willen en navraag doen bij Doro voor de apk.
We hebben vandaag van de vorige eigenaar een helehoop foto’s gekregen van de restauratie van onze dame.
Hij heeft het goed aan gepakt.
Petje af voor de vorige eigenaar.






















Totaal aantal Berichten: 3907
Geregistreerd: 26-03-2005
- CX 25 GTi Turbo 2 KdFi
- CX 2400i Prestige
gefeliciteerd met de aanschaf !! dat is zeker heerlijk zweven over de wegen !
we zijn benieuwd naar details over de auto, en leuke foto’s, maar die komen vast wel.
Citroen CX - magnifiek zweven !! mijn Flickr foto stream mijn CX GTi Turbo 2 KdFi draadje
























Totaal aantal Berichten: 5019
Geregistreerd: 02-12-2007
- CX 2200 Pallas
- GS/GSA GS X2
- Ami 8 Break
Van harte! Veel plezier en verzorg haar goed!
Meerijden in de najaarsrit van de CX Club op 2 oktober, zodat we haar kunnen bewonderen?
Is het trouwens de blauwe CX 25 Prestige Automaat uit 1986 die in het laatste clubblad te koop stond?
@ pareXemple Nee het is niet de auto die in het laatse clubblad stond.Deze dame hebben wij afgelopen week op marktplaats gevonden.We gaan nu een lijstje maken met dingen die we echt moeten voor we een apk erdoor kunnen krijgen.

Totaal aantal Berichten: 84
Geregistreerd: 08-05-2006
- XM 2.0i 8v comfort break
- XM V6 12V Ambiance.
- CX CX 25 prestige aut
Voor de APK dient sowieso de einddemper vervangen te worden.
Vanmiddag eerst maar eens uitzoeken of die goed blijft lopen op een goede accu.
Bij het loshalen van de startkabel begint die wat onregelmatig te lopen.
Tevens gelijk maar eens een to-do lijstje opstellen.
Groetjes Jeroen






















Totaal aantal Berichten: 3673
Geregistreerd: 24-05-2007
- CX 20 Pallas, Sable Doré - 1983
- ID/DS DS 21 Pallas, Gris Ardoise - 1966
- CX 25 TRD Turbo 2 Break, Rouge Delage, 1986
- ZX 1.4 Break Réflex, 1995
Van harte met jullie mooie Prestige!
Ik hoop dat jullie er heel veel plezier mee gaan beleven, maar bij David is ze in goede handen. En een einddempertje is het werk niet.
Een goede accu en stroomvoorziening is erg belangrijk voor deze types CX, dus maak dat goed in orde, dat zal zeker schelen.
Nog een leuk trivia-feitje dan?
Het kenteken van jullie CX scheelt maar één cijfer met de TRS van Mike, kijk maar:
La TRS
Geinig hè?
Met excuses dat ik mij nu een beetje op het terrein van Registerman Jaco begeef , maar het was té toevallig om niet te melden.
Wat mij in zekere mate intrigeert, is hoe een sluiptol opereert! ©2D
We hebben al gezien dat het hemeltje los hangt en dus moeten we ff gaan kijken of we er een nieuwe inzetten of deze lijmen.
Naardat er een andere accu is ingegaan liep de dame als een trein.
Lekker stationair zonder te haperen dus het heeft wel degelijk aan de oude accu gelegen dat de dame niet echt wilde starten.
Verder hadden we gelukkig nog van onze andere cx remblokken en schijven liggen en wat andere dingen.
Het enige wat niet past is de uitlaat.Deze hebben we op Citromobiel gekocht en is gelukkig nog in de verpakking.
Vandaag ga ik de dame eens een goede wasbeurt aan de binnenkant geven.
En dan een paar goede foto’s maken van de binnenkant en deze posten.
@Citro78 ja je leest het goed auto krijgt een wasbeurt van binnen vandaag voor je terug bent van je werk.
























Totaal aantal Berichten: 5019
Geregistreerd: 02-12-2007
- CX 2200 Pallas
- GS/GSA GS X2
- Ami 8 Break
citronella77 schreef:
@Citro78 ja je leest het goed auto krijgt een wasbeurt van binnen vandaag voor je terug bent van je werk.
Haha, dat is nog eens thuiskomen!
Over het hemeltje: Ga niet zelf plakken met lijmspray of zo. Vrijwel onmogelijk om netjes te krijgen. Neem even contact op met garage Bonhof, die zijn gespecialiseerd in CX hemeltjes.

Totaal aantal Berichten: 84
Geregistreerd: 08-05-2006
- XM 2.0i 8v comfort break
- XM V6 12V Ambiance.
- CX CX 25 prestige aut
[edit mod] quoten op het laatste bericht is niet toegestaan[/edit mod]
Hahah de wonderen zijn de wereld nog niet uit
Als ze de XM ook nog eens doet dan zou het helemaal mooi zijn.
Voor het hemeltje kan je ook wel terecht bij David van D’oro.
Groetjes Jeroen
Citro78 schreef:[edit mod] quoten op het laatste bericht is niet toegestaan[/edit mod]
Hahah de wonderen zijn de wereld nog niet uitAls ze de XM ook nog eens doet dan zou het helemaal mooi zijn.
![]()
Voor het hemeltje kan je ook wel terecht bij David van D’oro.
Groetjes Jeroen
@Citro78
Weet je die xm doe je maar lekker zelf en trouwens jij hebt hem mee naar je werk.
Hahaha en het is toch een vuilnisbak die auto.Dus als je eerst zelf eens aanstalte maakt om de kofferbak op te ruimen kan ik je wel helpen.