Bedankt voor het mogen inlogen voor de eerste keer.
Hopelijk kunnen jullie mij helpen om dit probleem op te lossen.
Berlingo Multispace 2012
De parkeerhulp geeft telkens in het achteruit schakelen een irritant geluid met in het scherm de balkjes en een driehoek met een uitroep teken. Nooit geen problemen gehad behalve deze morgen is dit voor de eerste keer op gebeurt. Moet ik ergens resetten of zo ? Heb al in het menu functies gezocht maar daar blijkt alles normaal. Ook op de censors kleeft geen vuil of iets anders.
De parkeerhulp geeft normaal “balkjes ” aan naargelang men dichter komt. Nu branden ze allemaal met een irritant geluid tot gevolg.
Ook het afzetten via de schakelaar en terug opzetten brengt geen soelaas.Wat is hier aan de hand en kunnen jullie mij aub helpen ? Thx.
Marc
Totaal aantal Berichten: 2133
Geregistreerd: 11-03-2006
- ID/DS D super
- C3 Pluriel 1.6 sensodrive
- C5 2.0 Benzine Exclusive
- C35 Fiat 242
- C6 (2005-2012) 2,7 HDI exclusive
heb je toevallig een afneembare trekhaak die je nu wel gemonteerd hebt en voorheen niet?
neen.geen trekhaak.
ik hb een xtr hb geen balkjes alleen geluid
Ben naar de hoofddealer geweest. Probleem opgelost. Het was gewoon een softwareprobleem. De dealer heeft alles geupdated en klaar is kees. Gratis want het is een gekend probleem bij deze auto’s.Trouwens hij was zowiezo nog in garantie.