De aanjager van Kunstenvliegwerk en domme vragen bestaan niet
Kunstenvliegwerk
> 900 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 952
Geregistreerd: 23-07-2008

- CX 25 prestige automatic
- Ami 6 club break
- ZX 1.4i break
Gepost: 08 mei 2012 01:32 PM

Afgelopen weekend heb ik eindelijk mijn kachel-blower-paneel gedemonteerd. Tot voor kort kon hij alleen ‘aan’ (helemaal open) of ‘uit’ (alles behalve helemaal open). Dat lag uiteraard aan dat weerstandpaneeltje bij het draaiwiel en is verholpen. Alleen gaat de blower nu uit in de hoogste stand. Het relais klikt wel en ik kan geen los contactje vinden.
Iemand een idee?
Of verwijzing naar een ouder draadje?
Dank!

Profiel  
 
guzziman
> 500 berichten
RankRankRankRankRank
Totaal aantal Berichten: 511
Geregistreerd: 09-09-2008

- CX 20 Pallas 1984
- Xantia 2.0I 16V automaat 2000
- Xantia 2.0I 16V automaat 1999
Gepost: 08 mei 2012 02:00 PM
  [ # 1 ]
Kunstenvliegwerk schreef:

Afgelopen weekend heb ik eindelijk mijn kachel-blower-paneel gedemonteerd. Tot voor kort kon hij alleen ‘aan’ (helemaal open) of ‘uit’ (alles behalve helemaal open). Dat lag uiteraard aan dat weerstandpaneeltje bij het draaiwiel en is verholpen.

Dit probleem heb ik ook.
Wat heb jij met dat weerstandpaneeltje gedaan om het te verhelpen?

Profiel  
 
Kunstenvliegwerk
> 900 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 952
Geregistreerd: 23-07-2008

- CX 25 prestige automatic
- Ami 6 club break
- ZX 1.4i break
Gepost: 08 mei 2012 02:14 PM
  [ # 2 ]

Voorzichtig het kleine printplaatje uit de hele unit gehaald. Dat kan je aan de bovenkant losklikken en dan eruit kantelen. Contactpuntjes waren gecorrodeerd en heb ik met fijn staalwol schoongemaakt en opgeruwd. En de contactpuntjes aan de schuif wat omhoog gebogen zodat ze steviger tegen het plaatje worden aangedrukt. Niet moeilijk; wel voorzichtig zijn!

Profiel  
 
 
 
© Citroën-Forum 2003 - 2025 | adverteren
Facebook