Dat is goed nieuws iwan een vervelend verhaal met een goed einde!
Ik heb ook goed nieuws ik heb je net gespot! Ga zo de niet hele duidelijke fotos uploaden haha




Totaal aantal Berichten: 369
Geregistreerd: 09-01-2011
- ZX 2.0i 16v
- DS 3 1.6 THP 207pk Racing
- AX 1.1 axion
- C3 1.6 16v Sensodrive Exclusive
- ZX 1.8 Furio
- AX GTI
Kijk aan dat is nog eens een positieve wending van de gehele zaak.
Super dealer als ik dit allemaal zo lees.
Want je bent zo wat tijd kwijt met dingen zoeken waarvan je niet weet waarnaar je moet zoeken.
Nu dus eigenlijk hopen dat het inhouden weg brijft en dan alleen nog het schokdemper probleem.
Kan nu al zeggen dat jou dealer beter is dan de mijne :S
als ik daar aankom dan wordt er veel gezegt dat er gedaan is maar uiteindelijk toch vrij weinig tot niks.
ben dus ook verhuist naar een andere dealer.




























Totaal aantal Berichten: 9457
Geregistreerd: 27-09-2007
- C3 Pluriel 1.6 16v sensodrive
- C3 Picasso 1.6 VTi Exclusive
Iwanb schreef:Alex, bedankt gozer voor je eindeloze geduld, je inzet en je meedenken!
En nu heeft Alex een zere kont, van die veer die je er net ingestoken hebt?
Citroën en stock: DS23 Break Confort 1973, DS23IE Pallas bvm 1974, CX25TGD Turbo 2 ambulance 1990
Autres véhicules: 2x Moto Guzzi Le Mans II 1980, Peugeot 205 Accent 1.1 1993
Possédé et conduit: Honda CB500F 1974, 2CV6 1972, Renault 4F6 1977, CX2400 Super Break 1979, GSA1300 Service Tolée 1983, BX14RE 1983, BX19TRD Turbo Break 1989, XM2.1TD Break Ambiance 1994, AX1.4TGS 1993, AX1.1TGE 1995, CX25TRD Turbo 1 berline 1986
Ja Blue Dolphin, daar heb je gelijk in. Welke dealer kan je op woensdag bellen na een slepende kwestie dat je mogelijk een oplossing hebt en of je langs mag komen de volgende dag? En er zelf bij mag zijn en meehelpen? Die zijn er vast niet veel. Maar daar aan de Helderseweg in Alkmaar zit er zo een
Van DS3 Racing naar BMW 116i 2.0

















Totaal aantal Berichten: 1626
Geregistreerd: 16-04-2007
- C3 c3 1.0 collection zenith
- 2CV 2CV-6
- ID/DS 21 Pallas BVH
- CX 25 prestige automatic
Is dat lijmen een tijdelijke oplossing? Kan dat deel niet beter vervangen worden?
Er zijn er wel meer die zo werken hoor.
Goed nieuws Iwan!!
Wat je zou kunnen doen, naast het rijden met de DS3R van Citroën NL, is een goede tuner opzoeken en hem eens op de testbank zetten!
Aangezien je in het noorden van het land woont, moet je eens contact opzoeken met Autotechniek de Ringsleutel in Hoogkarspel.
Website ziet er niet uit, maar dat is ook niet zijn bussiness.
Deze man is echt een willie wortel die enorm veel weet en met iedere klant mee denkt naar zijn of haar wensen, danwel problemen.
Ik ben nu al 3 keer bij hem op de bank geweest, en mijn 106 Rallye is daar compleet op maat gechipt.
Aangezien ik geen reclame mag maken, en mocht je interesse hebben, dan moet je maar even een PB sturen, dan geef ik hun nummer aan je!
Citroën DS3 1.6 THP Sport Chic - H&R 25mm - Forge Pipe Kit - Forge Induction Kit - Forge Circulation Valve - Custom Intercooler
Aaaaaaahhh!!! Een 106 Rallye heb ik ook nog gehad, zo’n blauwe. Wat een leuke auto was dat!
Thanks voor de tip, ik zal ze eens opzoeken op internet!
Van DS3 Racing naar BMW 116i 2.0
Nee, ik heb de echte Rallye, namelijk een 106 Rallye S1
Heb je een PB gestuurd met het nummer!
Succes ermee
Citroën DS3 1.6 THP Sport Chic - H&R 25mm - Forge Pipe Kit - Forge Induction Kit - Forge Circulation Valve - Custom Intercooler



























Totaal aantal Berichten: 8165
Geregistreerd: 15-08-2004
- Ami Super
- C3 1.4 Exclusive automaat
- (Grand) C4 Picasso 1.6 e-HDi
Iwan, mooi dat het er nu zoveel schot in de zaak zit. Je hebt wel de nodige druk moeten uitoefenen en geduld moeten betrachten. Maar vooralsnog een mooi resultaat zo. En een hele fijne dealer zo te lezen.
Patrick
Een tip voor de kalender? Een bijdrage voor de voorpagina? Schrijf .(JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit e-mail adres te bekijken)!
Misschien heb ik er overheen gelezen, maar hoe hebben ze het inhouden van de motor nu gefixed?



















Totaal aantal Berichten: 1893
Geregistreerd: 03-02-2012
- C4 (2004-heden) 16 e HDI 112 PK Exclusive EGS 6V
- (Grand) C4 Picasso 16 e HDI 115 PK Intensive MAN 6V
Wat zo’n een stomme plastieke bumper toch kan te weeg brengen, maar met wat geduld (hoe spijtig dit ook is) komt ‘t dan blijkbaar allemaal in orde.
Toch denk ik dat citroen toch eens moet nadenken over hun garantie pakket t.o.v.de concurentie in hun segment die 3 en of 5 jaar garantie geven.
Weet ook wel elk merk heeft zijn voor en nadelen en zolang ik mijn goed gevoel blijf behouden in citroen en (peugeot)onze tweede wagen denk ik er nog lang niet aan om te veranderen.
Conclusie Citroen forever.
September1978-Juli1989) 2CV6, Acadiane (Service wagen), Visa Club 650 2x, Visa Super X, Visa 11RE, Visa Chrono, GSA Pallas 5V 2x, CX Reflex, CX 2400 Pallas 2x, CX 2500 Diesel 2x, AX 3D TZS,BX 16 TRS 3x,BX TRD 1x, BX 19D 1x, BX 19RD Break 2x, BX TRD Turbo, Augustus1989-tot-Augustus1990 AX 14 D 3D, AX 11RE 3D Cituningkit. Prive Sept1990-tot-heden) Ford Taunus Coupe 1300, Renault 5 1200 3D, BMW 315, Hyundai S Coupe 1500, BX TRD Turbo, AX 11 TRE 5D, Saxo 15D SX 3D, Xsara 19D SX Break, Saxo VTS 14
3D, Peugeot 307 14 HDI 2x, C4 Exclusive 16 EHDI 112 pk EGS6, C4 Grand Picasso 16 EHDI 115 pk man6.
W_H schreef:Misschien heb ik er overheen gelezen, maar hoe hebben ze het inhouden van de motor nu gefixed?
Dat weet niemand, ook de dealer vertellen ze niks en dat vind ik echt bijzonder treurig…alleen de eerste dag nog wat inhouden en gorgelen gehad, maar nu al 500 kilometer hikvrij
Citroën’s garantie is op zich prima, maar hebben ze nog wel een verbeterslag te maken op ander vlakken!
Van DS3 Racing naar BMW 116i 2.0
Ben het met je eens. Waar het veelal aan schort (en niet alleen bij citroen) is het niet kunnen maken van onderscheid tussen klanten met reële en oprechte klachten over het door hen aangeschafte product of aan hen geleverde diensten en de notoire zeurkousen die altijd en over alles klagen, om te klagen. Je vermogen om het vertrouwen in je dealer te behouden siert je. Ik hoop voor je dat de problemen opgelost zijn en dat je kunt genieten van je auto.
DS3 e-HDI 90 So Chic. Thorium Gris-Carmen Rouge.
Getuige de reacties die ik lees op andere autoforums is het een gebruik van importeurs om te zeggen dat een rammel of gebrek een producteigenschap is en dat de vergelijkbare auto waarmee gereden is het ook heeft…. Dat klinkt als mijn Dekra rapportje!
Ook heb ik vandaag veel gelezen over identieke schokbreker problemen bij Nissan en Hyundai. Diverse QasQais hebben meerdere vervaningssets van Nissan gekregen totdat er uiteindelijk een goede set was geproduceerd. Identieke problemen met identieke rammel.
Jullie snappen dat ik dus uitkijk naar de proefrit met de rammelende Racing van Citroën Nederland waarmee de Dekra test is gedaan
Overigens vandaag nog even 300 kilometer gereden zonder inhouden en zonder tergende plok rammel. Nadeel van die stilte is dat je de schokbrekers erger hoort, maar goed; dat is een producteigenschap
Van DS3 Racing naar BMW 116i 2.0