laatst voor de eerste keer de XM volgetankt.
toen het vulpistool afsloeg omdat de tank vol was verdween de herrie van de tankautomaat en toen hoorde ik pas het gekletter van diesel op de grond.
precies onder de tankdop… uiteindelijk toch tussen de 2 en de 5 liter diesel verloren; minimilieurampje veroorzaakt ops:
beun vertelde dat het een lekke vulslang is.
iemand dit meer meegemaakt?
grts, Hugo
ex CX ambulance Heuliez, XM Service break Ambiance, C15D Grand Volume, diverse BX, 2CV, Peugeots en R4, Xsara 2.0 HDi break en Berlingo “kruiwagen”
Momenteel Volvo V70 en een Punto
Ja heb ik zelf een keer eerder meegemaakt, maar bij mij was het door een fout gekomen van de garage.
Onder de bank zit een dop en die hadden ze niet goed vast gedraaid , dan krijg je het zelfde effect.
Alleen was het bij mij een grote plas benzine.
Trok na een optreden in een enorme feesttent eens na het achteruitrijden om beter te kunnen inladen met een enorme tentharing een gat in de vulleiding .
Had net 80 liter getankt en dat golfde er uit over de vlonders in het weiland ; daar zal wel niet veel gras meer groeien vrees ik .
Was bloedjelink , want ik was omgeven door dronken boeren waar ik voor opgetreden had .
Dus iedereen gewaarschuwd vooral niet te roken , ANWB gebeld , die heeft er provisorisch een andere vulleiding op gezet .
Later de originele gehaald bij de dealer en er d.m.v. 2 meegeleverde sluitringen opgezet .
Was niet veel werk , kwartier of zo ; je ziet het vrij makkelijk als je er onder gaat liggen .
Wel zorgen dat je tank bijna leeg is natuurlijk !
Succes er mee !
Groet ,
Dirk
XM TCT Ambiance`94
Bij mn huidige xm zat de tank ook met 50 liter gevuld toen ik m over de bokken heenreed, waardoor de bok aan de rechterkant kantelde en zn punt in de dieseltank zette. Dat stroomde ook lekker, maar dan op straat voor de deur.
Enfin, het is allemaal best redelijk te doen, zorg bij een vulslang alleen dat je eerst evn langs de wasstraat gaat en de onderkant laat wassen, dat scheelt een hoop frustratie bij vervangen.
Magical box specialist! Read-out and reset your computer yourself!