Einde Xsaar….?
Hertogjan
> 100 berichten
RankRank
Totaal aantal Berichten: 163
Geregistreerd: 18-02-2007

Gepost: 29 juni 2008 03:18 PM

Ja hoor, ben ik gisteren onderweg naar Heiloo, word ik terwijl ik stilsta voor een naar links afslaande voorganger van achteren met volle kracht aangereden; de bestuurster had dit tafereeltje niet gezien, was de verklaring van haar. Tja, je zult als vrouw maar met 2 andere vrouwen in de auto zitten, dan heb je wel wat anders te doen, nietwaar….? Gevolg; mijn Xsaar zit van achteren behoorlijk in de kreukels. Zelfs het reservewiel is onderuit de bodem komen zetten. Het rechterachterwiel staat scheef, voor de rest is alles aan gort tot en met de achterdeuren. Vreselijk! Van de week taxatie en dan is het nog maar de vraag of de wagen economisch/technisch te repareren is. Ik ben benieuwd, hou u op de hoogte. We mankeren gelukkig zelf niks.

Profiel  
 
Arjan Verkade
> 25000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 27944
Geregistreerd: 21-09-2004

- CX 25 GTi Turbo 2
- ID/DS 23 IE Pallas Mécanique
- C5 3.0 V6 HDi Exclusive
Gepost: 29 juni 2008 03:20 PM
  [ # 1 ]

Re: Einde Xsaar….?

Zonde Sad

Hertogjan schreef:

We mankeren gelukkig zelf niks.

Dat is het belangrijkste!

Ben benieuwd wat er uit de taxatie komt..

Succes met alles Exclamation

Profiel  
 
2d
Administrator
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 7818
Geregistreerd: 30-11-2005

- C4 (2004-heden) Cactus PureTech 110 Shine EAT6
Gepost: 29 juni 2008 03:37 PM
  [ # 2 ]

Balen! Gelukkig ben je zelf in orde. Het is een hoop rompslomp, maar je komt er verzekeringstechnisch vast goed uit.

Doneer, zo blijven we draaien! 
Een tip voor de kalender? Een bijdrage voor de voorpagina? Schrijf .(JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit e-mail adres te bekijken)!

Profiel  
 
r1Ch
> 1100 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 1146
Geregistreerd: 16-09-2007

Gepost: 29 juni 2008 07:09 PM
  [ # 3 ]

Sjonge jonge, wat een pech ! Sad

Als de auto niet meer hersteld wordt, wordt het dan weer een xsaar?

Gr en sterkte, Richard

Profiel  
 
Hertogjan
> 100 berichten
RankRank
Totaal aantal Berichten: 163
Geregistreerd: 18-02-2007

Gepost: 29 juni 2008 07:53 PM
  [ # 4 ]

Dat is wel de bedoeling ja. Het hangt er een beetje vanaf; ik ben al een beetje aan het rondloeren want regeren is vooruitzien, nietwaar?
Ik kwam tot de ontdekking dat mijn Xsaar redelijk goed verzekerd is.  Bij verloren gaan wordt niet zozeer gekeken naar de dagwaarde maar naar de aanschafwaarde. Dat is goed nieuws en dan zou ik best een goeie Xsaar kunnen terugvinden. Maar als gezegd, het hangt er nog maar vanaf of hij reparabel is.
Morgen moet de wagen van Heemskerk naar Elst gebracht worden, de taxateur zal dan zijn werk doen en dan horen we het wel. De eerlijkheid gebiedt me te zeggen dat ik hoop dat hij total loss wordt verklaard. De schade is dermate groot, dat ik mijn twijfels heb over bijvoorbeeld het onderstel. De wielen staan er scheef bij nota bene. En de kofferbak is onzet. En de carrosserie vanaf het dak boven de bagageruimte. En zo kan ik nog wel even doorgaan.
Ik geloof best dat die reparateurs tot heel wat in staat zijn, maar de wagen zal maar raar trekken na reparatie, of trillen weet ik veel wat. Kun je daar weer achteraan. Plus het blijft dan een auto met een verleden. Met vrouwen heb ik daar niet zo’n moeite mee maar met auto’s….-))

Profiel  
 
wendela (verbannen)
> 8000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 8480
Geregistreerd: 19-05-2007

- CX 25 RD break, Jacqueline
- BX 1.9 TURD, de Euro
Gepost: 29 juni 2008 08:25 PM
  [ # 5 ]

Goh, wat een verhaal.
Gelukkig met jou niks en in dit geval zou ik ook hopen op het mogen zoeken naar een vervanger.

Succes.

Profiel  
 
Hertogjan
> 100 berichten
RankRank
Totaal aantal Berichten: 163
Geregistreerd: 18-02-2007

Gepost: 02 juli 2008 10:47 PM
  [ # 6 ]

Vandaag is de wagen bij de schadeafhandelaar aangekomen. De zichtbare schade alleen al beloopt minimaal 8000 Euro. Daar komt dan nog de prijs die het “wrak” opbrengt bovenop.  Conclusie; deze Xsara Break van 2003 is total loss. Dus komt het op uitkeren aan. Gelukkig ben ik verzekerd tegen de aanschafprijs i.p.v. de dagwaarde, dus kan ik gaan shoppen voor in dit geval 10.950 Euro i.p.v. de pakweg 8000 Euro. Of misschien wel lager, weet ik veel. Al met al ziet het er “gunstig” uit. 
Dat wordt weer heftig marktplaatsen en autoscouten en autotraden en autotracken…..

Profiel  
 
2d
Administrator
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 7818
Geregistreerd: 30-11-2005

- C4 (2004-heden) Cactus PureTech 110 Shine EAT6
Gepost: 02 juli 2008 10:52 PM
  [ # 7 ]

Toch nog een geluk bij een ongeluk dus. Voor dat bedrag is er vast een boel moois te vinden.

Doneer, zo blijven we draaien! 
Een tip voor de kalender? Een bijdrage voor de voorpagina? Schrijf .(JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit e-mail adres te bekijken)!

Profiel  
 
katuut
> 200 berichten
RankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 244
Geregistreerd: 11-04-2008

Gepost: 03 juli 2008 12:40 AM
  [ # 8 ]

leuk! ik vind het heerlijk een auto te zoeken en de spanning om weer eentje te gaan bekijken!

jammer van het verlies en succes met de aankoop!

xsara Hdi VTS uit 2000 175.000km
PUG 205

Profiel  
 
Hertogjan
> 100 berichten
RankRank
Totaal aantal Berichten: 163
Geregistreerd: 18-02-2007

Gepost: 12 juli 2008 01:55 AM
  [ # 9 ]

Einde Xsaar….

En zo kwam het dan onverwacht tot een ruw einde. De Xsaar is total loss verklaard. De dagwaarde bleek 9000 Euro te bedragen. De opbrengst van het wrak zo’n 3300 Euro. Het wrak is opgekocht voor dat bedrag en ik krijg mijn destijds betaalde aanschafprijs volgende week overgemaakt. Heerlijk dat ik op die voorwaarden verzekerd ben, aanrader!
Dit houdt dus in, ik zei het al eerder, dat er geshopt wordt voor een andere. Ik had iets soortgelijks in gedachte maar ach, wat kan het anders lopen en wat kunnen auto’s die er op Internet fantastisch uitzien er in het echt toch bedroevend bij staan. Op Xsara’s break van 2004 met weinig km’‘s knapte ik af op de butsen en bulten en krassen en wat die meer zij. En zoveel zijn er niet te koop hoor als je een heel specifieke zoekvraag loslaat op de track’s en de scout’s.

Dus overweeg je om eens vreemd te gaan. Dat zal best wel lekker kunnen zijn, maar ik denk dat je op den duur - het lijkt het echte leven wel - toch spijt krijgt. En blijf ik toch maar op het vertrouwde Citroën nest. Met als uitkomst…...een C5.

Tja, ik kon het niet laten; staat daar zo’n Mauritius Blue C5 Difference 2.0 liter benzine van 2003 met 66.000 km’s naar je te lonken. Een standaard uitrusting waar je van staat te likkebaarden, een smetteloos interieur en exterieur, 1e eigenaars auto met wie ik ook nog gesproken heb. Een jaar volledige garantie, 2 nieuwe Michelins, een grote beurt en nieuwe APK horen bij de prijs van 10.950 (waar ik de Xsaar destijds voor kocht)  waar ik vanwege niet-inruil 600 vanaf kreeg.
Ik heb die C5 bereden en ik moet je zeggen, de Xsaar, hoe goed hij ook is/was, verschrompelt erbij. Wat een comfort, ruimte, kracht en stilte. Het remmen doet je de eerste keer bijna vastslaan in de gordels.
Omdat de aflevering vanwege vakantietijd nog zo’n twee weken op zich zal laten wachten, krijg ik tot die tijd grateloos een leenauto van die garage, die overigens Citroën specialist is.
Eind goed al goed dus wat mij betreft, en ik blijf toch “in de familie” en zal ook nog zeker op het Xsara forum langs blijven komen!

Profiel  
 
SaxoBJD
< 100 berichten
Rank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 74
Geregistreerd: 28-03-2007

Gepost: 12 juli 2008 02:34 AM
  [ # 10 ]

Gefeliciteerd met je nieuwe aankoop.

Tog nog een heel groot geluk bij een ongeluk lijkt me.
Waar was je verzekerd, misschien iets om in het achterhoofd te houden

Grtz Bram

Als ik mercedes wil rijden, bel ik wel een taxi!

Profiel  
 
Hertogjan
> 100 berichten
RankRank
Totaal aantal Berichten: 163
Geregistreerd: 18-02-2007

Gepost: 12 juli 2008 03:00 AM
  [ # 11 ]

Dank je wel!
Centraal Beheer Achmea Apeldoorn. De “gewone” verkeerspolis en dus niet 1 of andere Beter Bewust polis waar ze ook mee adverteren. Die ziet er wel sympathiek uit omdat er in voorkomend geval gewerkt wordt met 2e hands vervangingsdelen (en dus minder premie) maar bij een geval zoals ik nu had krijg je slechts de dagwaarde, die me eigenlijk nog wel meeviel overigens.

Profiel  
 
 
 
© Citroën-Forum 2003 - 2025 | adverteren
Facebook