Totaal aantal Berichten: 129
Geregistreerd: 02-04-2006
- C5 2.0HDI 140pk millenium
Heb C5 van 2005 exclusive met ingebouwd navigatie als het vriest en de auto is wit, heb ik geen ontvangst is dit normaal???
weet iemand waar de ontvanger zit of hoe ik bij een witte auto
weer ontvangst krijg???
Is wel zo handig he met de koude dagen in aankomst.
Volgens mij zit dat op het rechter achterraam. Als je op het raam kijkt dan zie je dwars over het raam banen lopen. deze zijn onder andere voor je navigatie. Dus ook even je zijraam ijsvrij maken
een citroen voor even is een citroen voor de rest van je leven
Totaal aantal Berichten: 129
Geregistreerd: 02-04-2006
- C5 2.0HDI 140pk millenium
navigatie
dacht dat dit voor zijraam verwarming was zal het eens proberen thanks alvast
Dat dacht ik in eerste instantie ook maar mij werd verteld dat het voor de ontvangst van de navi en telefoon is. Sucses in ieder geval.
een citroen voor even is een citroen voor de rest van je leven
Totaal aantal Berichten: 129
Geregistreerd: 02-04-2006
- C5 2.0HDI 140pk millenium
geen sataliet
gister weer gereden geen ijs op de zijruit.
doch ook geen satelieten gevonden dacht komt wel’
maar na een half uur nog niks.
Auto weer uitgezet en opnieuw gestart geen resultaat
hele weg zonder navigatie moeten doen balen is dat he.
op de terug weg heeft de auto ff gestaan toen weer geprobeerd
en warempel toen deed ie het ineens wel en de hele weg terug geen enkel probleem meer gehad,op de file na dan maar 135km goed
hoe kan dit nu en hoe is dit te voorkomen???
Navigatie antenne zit mi in de antennevoet van de radio antenne.
Bij mij deed ie het gewoon gisteren in de vorst. Zou bij jou ook zo moeten zijn. Remedie: voet incl nav antenne vervangen.
Een naviagatie antenne is overigens geen passief apparaat zoals een radio antenne maar bevat electronica die dus kapot kan gaan in de vorst.
C5 Tourer Exclusive THP automaat met Pack Integral
(Integraal Leer, LDWS, Navi, Hifi, Panoramadak +++) en upgrade naar RT6
Verbruik 8,8l/100 Voorheen Ph2V6: 10,9l/100
Totaal aantal Berichten: 129
Geregistreerd: 02-04-2006
- C5 2.0HDI 140pk millenium
ok dus misschien is ie gewoon slecht
vandaag weer gebruikt doet het normaal
snap er niks van 9 satelieten las ik das toch best veel!!!!!
hebben hier meer mensen last van???
hopelijk blijft ie het nu doe heeft me 3 keer laten staan
haha oftewel laten zoeken
groet john
Totaal aantal Berichten: 3000
Geregistreerd: 20-07-2007
- C5 Break 2.0i 16v Exclusive
Ik heb geen luxe ingebouwde maar ook wel eens een vastloper of een wit scherm. Even geduld of een resetje uitvoeren en alles weer OK. Ik geloof dat er iets van windows in zit of zo, dus helemaal onbegrijpelijk is het niet. En of dat met de kou te maken heeft ?? Mischien accuutje een beetje ontladen. Of lul ik nu erg stom ?
Zijruit verwarming komt niet in het instructie boekje voor. En kan mij ook niet voorstellen dat drie baantjes je hele zijruit ontdooien. wat de dealer mij vertelde was dat het voor Gps ontvangst is. Misschien samen met dak antenne.Ik heb zelf ook wel dat het soms langer duurt voor ik ontvangst heb en krijg dan alleen de Gps status te zien. Maar ik gebruik de navigatie vrij weinig en stoor mij er ook niet aan. Alleen kan ik mij voorstellen dat het vervelend is als je er lang op moet wachten ops:
een citroen voor even is een citroen voor de rest van je leven
De antenne in de zijruit is de tweede FM antenne. Er wordt een systeem gebruikt dat phase-diversity heet. Simpelweg gezegd, zitten er in de head-unit 2 FM tuners, elk met hun eigen antenne. Door phase-diversity wordt van 2 ‘slechte’ signalen 1 ‘heel goed’ signaal gemaakt. Voorwaarde is natuurlijk dat die 2e antenne op een andere plaats zit, in het zijraam dus. Een GPS antenne kan het niet zijn, want dat zijn keramische blokjes en die zijn niet in te werken in een raam.
Totaal aantal Berichten: 4695
Geregistreerd: 26-08-2005
- SM 2.7 carb
- C3 1.4 HDI exclusive
Zit die antenne niet gewoon ergens onder het dachboard??
Bij mijn C6 is er helemaal niets van antennes te vinden uiterlijk.
Niet op het dak,als ook niet in de ruiten!(toch niet waarneembaar met de ogen)
Totaal aantal Berichten: 129
Geregistreerd: 02-04-2006
- C5 2.0HDI 140pk millenium
al weer enkele dagen later en navigatie werkt nog steeds zonder probleem
zelf als de wagen bevroren is.
sprak gister iemand die zij dat misschien de americanen tijdelijk de satelieten
uit konden zetten en dat het te maken kon hebben met israel om ff geen gps te hebben ivm bombarderen zou dit ook kunnen??
schon schreef:al weer enkele dagen later en navigatie werkt nog steeds zonder probleem
zelf als de wagen bevroren is.
sprak gister iemand die zij dat misschien de americanen tijdelijk de satelieten
uit konden zetten en dat het te maken kon hebben met israel om ff geen gps te hebben ivm bombarderen zou dit ook kunnen??
Technisch mogelijk,dit is de reden dat Europa haar eigen systeem aant ontwikkelen is.
Waarom ik Frans rijd?
Waarom niet?
Totaal aantal Berichten: 129
Geregistreerd: 02-04-2006
- C5 2.0HDI 140pk millenium
navigatie 2008-2009
heb hem navigatie 2008-2009
via nieuwsgroepen binnengehaald de nieuwe
cd heb er inmiddels ook flitspalen (4-1-2009)op tot nog
toe geen probleem meer met sateliet ontvangst gehad
snap dr dan ook niks van.