Ik kwam vanavond na m’n late dienst bij de auto om naar huis te rijden, start ‘ie helaas niet. Dat zul je altijd zien. Zoiets gebeurt altijd op de meest ongelegen momenten. Dan ben je moe, klaar met je werk en dan wil je zo snel mogelijk thuis zijn. Afijn, zelf wat dingen nagekeken, maar tevergeefs. Daarom de ANWB maar ingeschakeld. Na een beetje zoekwerk kwam hij erachter dat de startmotor kapot is. Dus even aanduwen en de Xsara startte weer. Nu ben ik gelukkig weer thuis. Ik heb net nog even geprobeerd om ‘m te starten ...en nou start ‘ie gewoon?!?!?! Dus toch niet de startmotor kapot? Afijn, ik denk dat ik morgen maar eens wat garages ga afbellen om te kijken waar ik terecht kan. Niettemin toch nog even wat vragen voor op het forum:
- weet iemand wat het ongeveer kost om een startmotor te vervangen?
- weet iemand nog een fijn adresje in de omgeving van Tilburg?
Oh ja, de man van de ANWB wilde ‘m eigenlijk aanslepen. Echter toen kwamen we erachter dat het sleepoog ontbrak bij de Xsara. Die zit normaal gesproken links achterin in de kofferbak. Behalve bij die van ons… die ontbrak. Tja, en daar kom je dan pas achter op dit soort ongelegen momenten. Nooit op gelet eigenlijk. Dus die zullen we ook maar eentje aanschaffen op korte termijn.
Nou ja!!! Vanmiddag weer eens proberen te starten en nu start ‘ie weer normaal?!?!?!? Ik zal ‘m toch maar eens bij ‘n garage na laten kijken. Wellicht eens een bezoekje plegen aan De Vries Auto in Tilburg. Heeft iemand al eens ervaring opgedaan bij deze garage? Want ik vind de dealer écht aan de prijzige kant. En m’n vertrouwde monteur is gestopt met klussen, dus moet ik zowieso op zoek naar een ander betrouwbaar adresje.
Afijn, zojuist de Xsara opgehaald bij De Vries Auto. De startmotor is vervangen. Ze hadden er meteen tijd voor gisteren.
Ik sta er overigens van te kijken dat ik zo weinig over De Vries Auto’s terug kan vinden hier op het forum. Lijkt me een fijne Citroën-specialist. Ik heb meteen voor volgende week een afspraak gemaakt om de airco te laten onderhouden.
...en euh allemaal nog bedankt voor de tips!