en we zitten op 11!
1 setje voor mezelf
1 setje voor niels
2 setjes voor basisBIX
2 setjes voor citroenbxcx
1 setje voor allochteun
1 setje voor michielio
1 setje voor veertien Etje
1 setje voor Art
1 setje voor Tony
ok mensen even een vraagje. er word aangeraden om eerst nog een setje te proberen om zeker te zijn dat ze goed zijn voordat er straks 11 setjes fout gaan.
het beste is om de stickers te plakken boven de 15 graden. aangezien ik geen garage heb zoals ik al zei gaat dit bij mij niet lukken. wie heeft er zijn bx in een garage staan en kan zonder problemen boven de 15 graden die stickers plakken? ik betaal het setje, dit word naar je opgestuurd, je plak ze op je auto en zodra ze goed zijn betaal je het setje terug. (ik ga er vanuit dat ze goed zijn, zou niet weten waarom niet)
maar wie o wie bied zich hier voor aan?
ik heb wel een garage maar ik kan de bx er niet inzetten momenteel dus mij gaat het niet lukken.
Gaat helaas bij mij ook niet lukken
Ondanks dat ik een BX in de garage heb staan.
BX 19 GT ‘85, XM 2.0 TCT ‘94, CX 2400 GTI ‘81, BX 14 ‘89, AX 1.4 Rallye ‘96
ex: BX 14 Rallye, XM 2.0 8v, XM 2.0 16v, BX 14, BX 14, CX 2400 Prestige, XM V6 ‘90
iemand anders misschien nog? of iemand die in de buurt van middelburg woont? (daar zit het stickerbedrijfje en kunnen ze eventueel ook geplakt worden in loods)
@art (en misschien de rest): in deze kleuren zijn ze leverbaar http://www.stickerzone.nl/Kleuren.html
De kleur antraciet matalic lijk het meeste op de kleur van mijn bestickering zo te zien. Doe mij die maar dan.
Citroen CX2500D bj 1981
Renault 5 tl 1984
Renault 5 tl 1982
Vw kever 1200.1983
Chrysler grand voyager 3.3l v6 aut. 2003 (het moederschip)
ik denk ook idd dat die kleur goed in de richting komt. dan word het voor jou zo een setje.
—-> is er echt niemand met een garage??
Mischien een idee anders om de c-stijl met een fohn oid van te voren een beetje met beleid te verwarmen?
Citroen CX2500D bj 1981
Renault 5 tl 1984
Renault 5 tl 1982
Vw kever 1200.1983
Chrysler grand voyager 3.3l v6 aut. 2003 (het moederschip)
kan het niet op een mooie dag in de zon? dan word je auto wel wat waremer denk ik de sticker een beetje bijwarmen met een fohn?
ik vermoed dat het ook voornamelijk is voor de luchtvochtigheid. als je de stickers nat plakt en luchtvochtigheid is buiten ook vrij hoog op moment denk ik dat het erg lang duurt voor het vocht achter de stikker weg is en hij daarom misschien minder goed vast zit?
Zolang het buiten niet te vochtig is, kun je best een sticker plakken als het wat kouder is.
Maar wel even van te voren de sticker op de verwarming leggen
BX 19 GT ‘85, XM 2.0 TCT ‘94, CX 2400 GTI ‘81, BX 14 ‘89, AX 1.4 Rallye ‘96
ex: BX 14 Rallye, XM 2.0 8v, XM 2.0 16v, BX 14, BX 14, CX 2400 Prestige, XM V6 ‘90
Thiezz schreef:ik vermoed dat het ook voornamelijk is voor de luchtvochtigheid. als je de stickers nat plakt en luchtvochtigheid is buiten ook vrij hoog op moment denk ik dat het erg lang duurt voor het vocht achter de stikker weg is en hij daarom misschien minder goed vast zit?
Als de folie van goede kwaliteit is zit ie echt direct goed vast als je het water weg trekt!
————————————————————————————-
Auto’s:
BX 1.6 TZI (zwart) (DN-DZ-29) (gesloopt)
BX Chic (DB-XD-32) (Verkocht)
ok als jullie er van overtuigd zijn dat het kan. wie gaat het uit proberen?
Thiezz schreef:ok als jullie er van overtuigd zijn dat het kan. wie gaat het uit proberen?
hehe lees nu je eerdere post pas :p Ik heb echt nog nooit eerder gehoord dat je een sticker het best bove de 15 graden kan plakken…
Maar goed als zij het zeggen, denk dat ze hun product wel kennen…
————————————————————————————-
Auto’s:
BX 1.6 TZI (zwart) (DN-DZ-29) (gesloopt)
BX Chic (DB-XD-32) (Verkocht)
noujah het zal misschien ook wel kunnen lager hoor. maar hun raden aan te plakken in een garage waar het boven de 15 graden is. hun doen dat zelf ook als ze auto moeten plakken zetten ze eerst de kachel aan zodat de ruiten van de auto warm zijn vertelde hij.
ik denk dat temp niet zo veel uit maakt maar dat het om de luchtvochtigheid buiten gaat. omdat dat vocht achter de sticker moet verdampen en dat buiten erg langzaam zal gaan.