
Totaal aantal Berichten: 69
Geregistreerd: 16-05-2007
- Xsara Picasso 1.8 16v
Hoi Allen,
Mijn verlichting (display climate control)brandt zeer zwak.(is bijna niets op te zien) iemand een idee?
Xsara picasso 1.8 2001
Marcel
wat een ruimtelijk rustgevend gevoel geeft de picasso….
Bij mijn picasso (2002) branden de lampjes dan weer wel dan niet, nieuwe lampjes er in laten zetten en geen problemen meer.
Achter een display zitten ook lampjes ja (omdat ik er in het begin ook raar van opkeek).
Wat ik niet weet is of de display ook helderder word als je de kilometerteller helderder zet.
"Het lijkt wel een toerbus"..Mijn eerste reactie in een picasso. xsara picasso 1.8-16v difference 2003
Hoi Marcel,
Heb dit probleem recentelijk ook aan de hand gehad, zie . Het lijkt alsof de verlichting het heel zwak doet, maar wat je ziet is waarschijnlijk het display zonder achtergrondverlichting. Bij de juiste inval van het buitenlicht zie je dan nog vaag het display iets weergeven.
Ben uiteindelijk met mijn auto naar de garage gegaan, nieuwe lampjes laten plaatsen en ziedaar: netjes verlicht. Probleem opgelost.
Grtz, Theo.