Totaal aantal Berichten: 397
Geregistreerd: 19-01-2005
- C1 Ambiance
- 2CV AZAM6
Ik heb BX wielen onder m’n Saxo liggen en ik heb er wieldoppen opzitten van een TGI. Ik vroeg me eigenlijk af met welke wieldoppen er wordet rondegereden op BXen. Dan weet ik waar ik me op kan oriënteren. Ik vind afgezien dat ze niet meer zo goed zijn ze ook niet erg mooi.
Alvast bedankt!
Er zijn een aantal verschillende (originele) wieldoppen voor de BX gangbaar. Probeer eens in het BX’en tekoop en gespot draadje te kijken. Gewoon even wat foto’s bekijken dan zie je vanzelf welke doppen vaker terugkomen.
Succes!
Totaal aantal Berichten: 9070
Geregistreerd: 05-04-2007
- Xantia 1.8i SX
- BX 16 TZI
- Xantia 2.0i SX Automatic
In Soest staat ook een Saxo met BX wieldoppen, maar dit zijn TZx wieldoppen:
Ik vond deze wieldoppen alleen niet zo goed staan op een Saxo..
Mijn Citroen foto’s & gespotte Citroen’s & miniaturen etc. Facebook
____________
Renault Avantime 2.0T 2003 blauw
Renault Espace 2000 TSE 1986 groen
Renault Espace 2000 GTS 1987 grijs
BX 16 TZI 1991 wit
Xantia 2.0i SX Automatic 1993 blauw
Xantia 1.8i SX 1993 blauw
Ex: Verschillende BXen (1.4, 1.6, GTi), Xantia’s (1.8, 2.0), XM 2.0i Ambiance.
“Als je wat met die bollen krijgt, nou, dan weet je het wel.”
Totaal aantal Berichten: 397
Geregistreerd: 19-01-2005
- C1 Ambiance
- 2CV AZAM6
Nee die vind ik inderdaad ook niet zo. Waarschijnlijk hetzelfde probleem als dat ik heb. Ik heb al Xantia geprobeerd maar die doppen passen alleen op BX gti wielen geloof ik. En ZX wielen dan? Ik vind die grote schijven met die sleufjes erin nog wel mooi.
BX GTi type 3 wieldoppen? Heb evt. nog 5,5j stalen velgen liggen. Weet alleen niet of die op een Saxo passen.