Gister onderweg gaat mijn stoplampje van de hydroliek branden, blijkt dus dat de retour van de hd pomp lekt. dus maar een tijdelijke reparatie uitgevoerd. nu even opzoek naar een passende brandstof slang met een verloop stuk om het te vervangen.

Totaal aantal Berichten: 68
Geregistreerd: 08-08-2006
- CX CX Reflex D (Familiale )
- CX Pallas 2.5 Diesel
je kunt van de sloop bijvoorbeeld de gloeibougies en het relais van o.a. een peugeot 205 vanaf 89 o.i.d. nemen en in jouw cx monteren ,dat is plug en play snelgloeisysteem.
Ik heb dit afgelopen week bij mijn 83er Pallas gedaan ik gloeide bij -15 dus in verhouding heel kort voor en bij het starten springt de wagen meteen aan terwijl hij minder rookt en minder verbruikt dan bij het ouderwetse relais.
Ik wil in de TD break het gloeisiteem van een peug 306 XUD monteren met nagloeifunctie ( maar hiervoor moet men dus de stekker veranderen en de S uitgang op de motortemperatuursensor aansluiten