uitlijnen c4 gp
noorman
> 100 berichten
RankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 115
Geregistreerd: 03-03-2010

- (Grand) C4 Picasso Blue hdi 120 feel met eat6
- C4 (2004-heden) 1.6 blue hdi 120pk happy edition met discovery pac
Gepost: 03 maart 2011 07:46 AM


goedemorgen beste mensen
ik heb eigenlijk nog geen topic hierover gevonden maar vroeg me af of iemand dit weet.
toen ik van mijn zomerbanden naar me winterbanden ging merkte ik dat mijn zomerband rechtsachter meer versleten was dan de rest, aangezien ik toch nieuwe zomerbanden moest hebben heb ik er verder niet over nagedacht aangezien ik dacht misschien te maken te hebben met een slechtere kwaliteit band of zo.
nu ik 6 maanden met mijn winterbanden rij zie ik hetzelfde probleem alle banden zien er goed uit behalve rechtsachter weer erg versleten.
ik heb gisteren even met de garage gesproken vluchtig maar diegene aan de telefoon kon mij niet vertellen of je de achterwielen ook kan uitlijnen. bij sommige autos gaat het wel en bij sommige niet.
weet iemand van jullie dit soms?

gr noorman huh

Profiel  
 
tilanus
> 5000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 5999
Geregistreerd: 03-01-2007

- C4 (2004-heden) berline Image
- C5 X Shine Hybrid 225
Gepost: 03 maart 2011 05:58 PM
  [ # 1 ]

Er is al meer over dit onderwerp geschreven.

Als je in dit subforum eens zoekt op de term rechtsachter, dan kom je al een heleboel posts tegen. Wink

Profiel  
 
 
 
© Citroën-Forum 2003 - 2025 | adverteren
Facebook