Beste allen,
Sinds januari zweven wij met veel plezier in de, voor ons, nieuwe dame. 25.000 km is ook niet zo veel.
Het betreft een basismodel C5 Ph II break 1.8 125 PK, LPG G3 (nieuw) uit Belgie die we inmiddels op een aantal punten aan onze smaak hebben aangepast (Radio, trekhaak, LPG)
Op de activiteitenkalender staat nog :
- CC COM 2002 vervangen of GOLD
- Middenarmsteun universeel (effe zelf doen)
Maar na dit weekend kwam er eentje bij :
Electrische ramen achter. Dit model is geleverd met old-school raamzwengels. Geen probleem natuurlijk, maar na 6 jaar in de vorige dame ze wel te hebben gehad begint het te storen (luxeprobleem !!!!)
DUS MIJN VRAGEN
1) CC : COM 2002 vervangen door een ander exemplaar met CC en stangetje of een universeel goed merk (GOLD)
2) Is dit een kwestie van de bedieningsunit in de bestuurdersportier te vervangen door een 4 raams versie, in iedere portier een motortje te monteren en een dopje op de deurpanelen aangezien de bedrading er al ligt.
Of…....is het niet zo simpel
Als vraag 2 wel zo simpel is, heeft iemand ervaring en waar moet ik met spullen/kosten aan denken (tips en links welkom). Technisch ben ik vaardig genoeg dit zelf in elkaar te knutselen.
Ik reken op jullie gezamelijke ervaring
Alvast bedankt
size=5]Er komt veel moois uit Frankrijk[/size]