Beste leden,
Ik wil op mijn Citroën Berlingo uit 2017 een originele achteruitrijcamera monteren, deze komt dan boven aan de achterdeur waar tevens het 3e remlicht in verwerkt zit. Nou heb ik er 1 weten te bemachtigen alleen kom ik niet uit de penbezetting. Er zit aan de camera een stekker met 5 pennetjes, Deze hebben de kleuren ROOD / GEEL / WIT / BLAUW / ZWART.
Ik heb zelf een Pioneer dubbel din radio en wil deze camera aansluiten op de achteruitrijcamera aansluiting. Heeft er iemand ervaring met zo’n originele camera of heeft er iemand een schema of penbezetting van deze stekker ? Persoonlijk denk ik wit en geel is het videosignaal en zwart en rood toevoer spanning maar weet dit uiteraard niet zeker en dan snap ook niet waar de blauwe draad voor dient. Alvast bedankt voor het lezen van mijn bericht.
Ik wil wel kijken of ik op Service.Citroen het schema hiervan kan vinden.
Maar daarvoor heb ik de VIN nodig van een Berlingo die hiermee uitgerust is. Kun je daar aan komen?
Zonder die info kan ik dat schema niet opzoeken.
Groet,
JW
GÉÉN vragen via PB’s, daar is het forum voor








Totaal aantal Berichten: 839
Geregistreerd: 13-05-2005
- (Grand) C4 Picasso 1.2 Pure Tech
- C2 Furio
- DS 4 Airdream 1.6 eHdi
- 2CV Special
- (Grand) C4 Picasso 1.6 thp Intensive
Dat wordt een leuke uitzoekerij. Je hebt een niet originele dubbel Din geplaatst. Dus ik denk, dat je dan ook alle aansluitgegevens van DIE radio moet vinden. Is het niet handiger om een universeel setje te kopen en dat aan te sluiten op het achteruit signaal van het trekhaak stopcontact?
Zet maar weer in de agenda!!! Vierde weekend juni organiseren wij voor de 16de keer het Lindetreffen in Oldeholtpade!! Van 20 t.m. 22 juni 2025 zijn jullie weer welkom!!